Krakchemia S.A

TALCOLIN
wypełniacze na bazie talku

Krakchemia S.A. jest wyłącznym dystrybutorem wypełniaczy kredowych CACOLIN oraz talkowych TALCOLIN na terenie Polski, Czech i Słowacji. Ich producentem jest francuska firma JM Polymers, jeden z wiodących producentów wypełniaczy w Europie. Swoją obecną, wysoką pozycję na rynku europejskim, zawdzięcza wysokiej jakosci wyrobom, które z powodzeniem sprawdzają się u coraz to większej liczby przetwórców tworzyw sztucznych. Zdolności produkcjne firmy to 45 000 ton rocznie. W 2011 produkcja osiągnęła poziom 35 000 ton. Ponad połowa tej ilości trafiła na eksport, w tym znaczna część do Polski.

Nasza oferta obejmuje wypełniacze kredowe i talkowe na nośnikach z następujących tworzyw: LLDPE, GPPS i PP Homo. Na zamówienie, dostępne są także wypełniacze na nośnikach HDPE oraz MDPE.

Oferowane przez nas wypełniacze zawierają od 70% do 80% kredy. Odznaczają się na tle konkurencji, bardzo dużym rozdrobnieniem ziaren (1,6 mikrona). Tak rozdrobnione ziarna, poprawiają homogenizację kredy w tworzywie i znacząco zmniejszają scieralność elementów maszyn.

JMP2

Rodzaj wypełniacza
Karta technicza (TDS)
Karta charakterystyki (MSDS)
 TALCOLIN PP 75
Pobierz
Pobierz
 TALCOLIN PS 70
Pobierz
Pobierz

 

Zobacz kartę zbiorczą, aby porównać właściwości oferowanych przez nas wypełniaczy talkowych TALCOLIN

Na życzenie klienta, mamy możliwość sprowadzenia dowolnego materiału z oferty firmy JM POLYMERS.
Pełna lista produktów dostępna na stronie internetowej producenta http://www.jmpolymers.fr.

Skontaktuj się z nami, w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty.
Przejdź do działu kontakty aby skontaktować się z naszym przedstawicielem.